Spitsafsluiting

Beste lezer,

De nieuwsberichten over de aanstaande spitssluiting in Prinsenbeek heeft de gemoederen flink bezig gehouden. Het mag duidelijk zijn dat wij dit op de voet hebben gevolgd en er bij gebaat zijn dat onze klanten ten allen tijde gewoon kunnen blijven komen.

Wij willen daarom benadrukken dat de spitssluiting enkel van toepassing is op werkdagen van 07.00 – 09.00  (dus niet op zaterdag) en alleen aan de zijde van Etten-Leur en Zevenbergen. Mocht u onverhoopt toch rond deze tijd vanuit die richting onze kant op moeten komen dan ligt er een QR code klaar die u voorziet van een ontheffing.

Meer info over de sluiting zelf:

De maatregelen maken deel uit van een pilot die is opgezet om de leefbaarheid, veiligheid en bereikbaarheid van Prinsenbeek te verbeteren, meldt de Gemeente Breda. Verkeersonderzoek toont aan dat ongeveer de helft van het verkeer in het dorp bestaat uit doorgaand verkeer zonder bestemming in Prinsenbeek. Dit zogenoemde sluipverkeer veroorzaakt dagelijks opstoppingen en onveilige situaties, vooral tijdens de ochtendspits. Door het invoeren van gerichte maatregelen wordt geprobeerd deze verkeersdruk te verminderen. De Pilot start vanaf 8 december.

Op werkdagen tussen 07.00 en 09.00 uur worden de Leursebaan, Markweg, Halseweg en Strijpenseweg afgesloten voor voertuigen zonder ontheffing. Dit is in beide richtingen.

Vanaf Breda zijn er geen sluitingen, dus via Backer en Ruebweg , Valdijk, Mr Bierensweg, Leursebaan/Groenstraat etc is er vanaf Breda geen sluiting

Nog meer info op de website van gemeente Breda: https://www.breda.nl/pilot-verkeersmaatregelen-prinsenbeek